Кошик
280 відгуків
Интернет магазин "Пегас"
+380 (99) 016-62-34
+380 (96) 515-28-48
+380 (99) 170-65-00

Верстатні світильники. Світло для ЧПУ.

Верстатні світильники місцевого освітлення робочих зон металорізальних верстатів (свердлильних, шліфувальних, фрезерних, токарних та інших верстатів з ЧПУ), верстаків та іншого виробничого обладнання, робочих столів, майстерень та інших робочих місць промислового призначення.

 

Не всегда при производстве бывает достаточно общего освещения. Есть сферы деятельности, когда необходимо организовывать как общий, так и местный направленный свет.

Например, светильники местного освещения необходимо купить для организации трудового процесса в швейных цехах, для организации эффективной и безопасной работы на станках различного типа и в других подобных областях производства, когда важно четко видеть обрабатываемую поверхность.

Світильники місцевого освітлення — це лампи, що створюють цілеспрямований світловий потік на певну поверхню або місце. Наприклад, повинні бути добре освітлені оброблювані деталі на верстатах з ЧПУ, раскраиваемая тканину і сшиваемые деталі при пошитті виробів, креслення і тому подібні робочі зони в промисловому виробництві.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner