Кошик
268 відгуків
Интернет магазин "Пегас"
+380990166234
+380965152848
+380991706500

Драйвери крокових двигунів

Драйвер - це пристрій, який встановлює необхідні режими роботи крокового двигуна, тобто кут повороту, напрямок руху і т. п....

Кроковий двигун – це унікальне електромеханічний пристрій, який перетворює електричні імпульси в корисні кроки (дискретні механічні кутові переміщення) ротора.

Але, для кожного з режимів роботи крокового двигуна, потрібен ще й індивідуальний відповідає вимогам драйвер.

Драйвер - це пристрій, який встановлює необхідні режими роботи крокового двигуна, тобто кут повороту, напрямок руху і т. п.…

Leadshine пропонує Вашій увазі дві основні серії двофазних мікро крокових приводів:

  1. цифрові (серії ДМ)
  2. аналогові (серії М).

Високі експлуатаційні якості таких приводів серії ДМ засновані на досить сучасної технології ідеального управління 32-розрядним потужним процесором. Функції таких приводів включають в себе дуже малий рівень пульсацій, потужний анти-резонанс, згладжування різних пульсацій на низьких швидкостях, а також досить низький нагрів крокового двигуна. Недорогі приводу з популярної серії M мають дуже точний аналоговий контроль струму і полюбилися професіоналами за збереження крутного моменту на досить потужних швидкостях, відносно низький рівень пульсацій і істотно низький нагрів двигуна. Leadshine також постійно постачає трифазні цифрові і трифазні аналогові приводи для крокових двигунів.

А ось серія HBS пропонує відмінну альтернативу для додатків, що вимагають високу продуктивність і високу надійність. Система включає в себе не тільки цифровий швидкодіючий драйвер, але і також трьох-фазний кроковий двигун з потужним вбудованим енкодером.

Швидкість реакції і важлива відсутність нерівномірної роботи роблять цю серію драйверів бездоганною для додатків, що вимагають дуже швидкого пересування частин верстата на маленькі відстані (наприклад, деякі механізми з потужним ремінним приводом або інші механізми малої жорсткості, де при зупинці самого двигуна не потрібна надмірна вібрація).